banner-mobile

Про компанію

_about

ТОВ ”Торгівельний Дім”Арматура Запоріжжя” - компанія пріорітетними напрямами роботи якої є поставка високоякісної імпортної та вітчизняної промислової трубопровідної арматури за помірними цінам. Компанія пропонує повний спектр обладнання для комплектації систем опалення, водопостачання, водовідведення та теплових пунктів для житлових та промислових будівель. Трубопровідня арматура ТОВ "Торгівельний дім "Арматура Запоріжжя" під торгівельною маркою ТАЗ , зареєстрованною в державному департаменті інтелектуальної власності, виробляється як на території України, так і за її межами, з частковим використанням імпортних комплектуючих за кресленнями, технічними вимогами нашої компанії, та з дотриманням всіх вимог державних стандартів України, міждержавних стандартів та під контролем ТОВ "Торгівельний Дім "Арматура Запоріжжя"

Ми пропонуємо широку номенклатуру трубопровіднолї арматури - це і засувки сталеві 30с41нж, 30с941нж, 30с65нж, 30с965нж, 30с964нж, засувки чавунні 30ч6бр, 30ч915бр, 30вч39р, клапани запірні чавунні муфтові та фланцеві 15кч18п(33п), 15кч19п(34п), 15ч14п, 15кч16п, вентилі сталеві 15с65нж, 15с18нж, 15с22нж, фільтри чавунні, клапани зворотні чавунні 16ч6п, 19ч21бр, крани кульові сталеві 11с41п, затвори дискові чавунні „Баттерфляй”, фланці сталеві, метизи (болти, шпильки, шайби) та багато іншого.

Кредо нашої компанії – це перш за все якість. Завдяки використанню для виробництва нашої арматури високоякісних матеріалів та допрацюванню конструкції нашими спеціалістами, трубопровідна арматура, що постачається ТОВ ”Торгівельний Дім”Арматура Запоріжжя” під торговою маркою ТАЗ , за всіма технічними характеристиками повністю відповідає ТУ та ДСТУ України та сертифікована за системою УкрСЕПРО, крім того, вся продукція проходить додатковий вхідний контроль на випробувальних стендах нашого підприємства.

Купуючи трубопровіднну арматуру під торгівельною маркою ТАЗ в ТОВ ”Торгівельний Дім”Арматура Запоріжжя”, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте якісну та надійну в експлуатації продукцію.

Продаж трубопровідної арматури здійснюється на вигідних умовах –ТОВ „Торгівельний Дім „Арматура Запоріжжя” пропонує декілька варінтів оплати, діє гнучка система знижок. Досить лише зателефонувати за номером (061) 222-98-96(97), і наші менеджери дадуть детальну відповідь на всі питання, що вас цікавлять.

Компанія ТОВ ”Торгівельний Дім”Арматура Запоріжжя” запрошує Вас до довгострокової та взаємовигідної співпраці!


З питаннями закупки звертайтеся за телефонами (061) 239-39-88 (89)

Ми Вам зателефонуємо!